شرایط و قوانین


1- این وبسایت، فروشگاه اینترنتی محصولات آموزشی مهندس ابوالفضل محمدی جو است. در بخش های مختلف این وبسایت، ویدئوهای آموزشی مرتبط با برنامه نویسی، طراحی وب، پایگاه داده و هوش مصنوعی، به تفکیک موضوع، قرار داده شده است. فعالیت های اصلی شغلی ایشان در حال حاضر تدریس زبان های برنامه نویسی، طراحی وب و هوش مصنوعی است.

2- کاربران محترم می توانند از بخش فروشگاه اینترنتی، به خرید این دوره های آموزشی اقدام نمایند. از آنجائیکه برای هر دوره آموزشی، با هر مدت زمانی، حداقل 1 الی 2 ساعت از آموزش، به صورت پیش نمایش و رایگان قرار داده شده است، لذا به کاربران پیشنهاد می شود پیش از خرید ویدئوی آموزشی و پرداخت، حتما پیش نمایش رایگان را مشاهده نمایند و در صورت رضایت از محتویات ارائه شده در دوره و رضایت از سبک آموزش و دانش مدرس، اقدام به خرید دوره نمایند. لذا پس از خرید دوره، وجه دریافتی عودت نخواهد شد.

3- کاربران عزیز، بر اساس اصل منطقی آزادی بیان، مختار هستند که در صورت رضایت و یا عدم رضایت از محصول، نظرات خود را در هر شبکه اجتماعی ای منتشر نمایند و دیگران را تشویق به خرید یا عدم خرید دوره های آموزشی نمایند.

4- تمامی محتویات منتشر شده در این وبسایت و مالکیت معنوی و مادی آن، متعلق به آقای ابوالفضل محمدی جو است. لذا از تمامی کاربران عزیزی که به تهیه دوره های آموزشی اقدام می نمایند، خواهشمند است که بزرگواری نموده و حق مالکیت مادی و معنوی را رعایت نموده و از باز نشر ویدئو ها در فضای اینترنت و به سایر طرق، جدا خودداری نمایند.

5- تمامی محتویات ارائه شده در ویدئوهای آموزشی جهت خرید اینترنتی، مطابق تمامی قوانین "جمهوری اسلامی ایران" است و هیچ گونه مطلبی مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران، اعم از قوانین فضای مجازی و اینترنت و سایر قوانین، در ویدئوهای آموزشی وجود نخواهد داشت.

6- به تمامی کاربرانی که عضو این وبسایت شده اند، اطمینان داده می شود که مشخصات شخصی آن ها، بر طبق اصل رعایت حفظ حریم شخصی، در اختیار هیچ شخص ثالث حقیقی یا حقوقی ای، قرار داده نخواهد شد.مراحل دریافت لینک دانلود:

1- جهت خرید، حتما یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید.
2- پس از خرید، به حساب کاربری خود رجوع کرده و از قسمت دانلودها، دوره ی خریداری شده را (با نرم افزارهای دانلود مثل Internet Download Manager) دانلود نمائید.